pl logoJuż 21 listopada w holu Wydziału Mechatronicznego PL odbędą się targi pracy organizowane z myślą o studentach oraz młodych absolwentach. Udział w wydarzeniu zgłosiło kilkadziesiąt firm, którzy zaoferują studentom i absolwentom najlepsze oferty praktyk, staży oraz pracy.

Bez zbędnego przebijania się przez recepcję, sekretariat prezesa! W jednym miejscu i czasie możliwe jest zdobycie informacji u źródła na temat rekrutacji! Targi Pracy to bardzo często najkrótsza droga do znalezienia miejsca na praktyki czy staże, które dają możliwość zapoznania się ze specyfiką danej branży, poznanie kultury organizacyjnej i sprawdzenie wiedzy w praktyce, co w przyszłości ułatwi Ci znalezienie satysfakcjonującej pracy.

Targom pracy będzie towarzyszyć konferencja “Rynek pracy dla aktywnych”, która Politechnika Lubelska wspólnie zorganizowała z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.15 w Auli Wydziału Mechanicznego S. Podkowy. Specjalnie na tę okazję Sponsor Główny Asseco Business Solutions przygotował wykład pt.: Testy sterowane zachowaniem użytkownika. Kolejnym prelegentem będzie Wojciech Koziej, który posiada wieloletnie doświadczenia w w projektowaniu, implementacji i testowaniu systemów informatycznych (Safo, Softlab).

Targi odbędą się we wtorek, 21 listopada od godziny 10:00 w holu Wydziały Mechatronicznego Politechniki Lubelskiej.

Więcej informacji o uczelni znajdziesz.